Hledat

FULLSTACK DEVELOPER (M/Ž)

Hledáme nové kolegy, kteří se budou chtít podílet na projektech pro přední světovou telekomunikační firmu, se kterou několik desítek let spolupracujeme. Podílíme se na vývoji systémů úzce souvisejících s moderní 5G technologií, ale její znalost není vyžadována. Budete mít možnost nejen konzultace se zkušenými kolegy v ČR, ale i v zahraničí. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, zajímavé projekty a možnost učit se novým věcem.

Na této pozici budete:

  • Vyvíjet SW pro přední celosvětovou telekomunikační firmu
  • Mít možnost pracovat na novém projektu od jeho začátku (konkrétně Network planner)
  • Pracovat s moderními cloudovými technologiemi
  • Pracovat s frameworky jako Spring, Hibernate, React

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • Rozmanitou pracovní náplň, zajímavé projekty
  • Možnost učit se novým věcem a odborně růst
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Týden dovolené navíc nad zákonný rámec – celkem 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna Sick Days (hrazené zaměstnavatelem)
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování – možnost závodního stravování v místě pracoviště
  • Zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel
  • Výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Nástup možný ihned, ale není nezbytnou podmínkou – rádi na vás počkáme

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • Znalost jazyka JAVA a JavaScript
  • Být schopen základní komunikace v AJ
  • Aktivní přístup k zadaným úkolům

Výhodou bude, pokud máte:

  • Znalost sítí a protokolů
  • Základní znalost OS Linux
  • Znalost cloudových technologií
  • Zkušenosti s vývojem front-endu a/nebo back-endu
  • Základní znalost databází
  • Základy Docker, Kubernetes
  • Zkušenosti s metodikou Scrum

Adresa pracoviště:

Třebohostická 987/5, 100 00 Praha 10 – Strašnice

Jak u nás probíhá nábor

  1. Líbí se vám naše společnost nebo pozice u ní?

    Pošli nám CV

  2. Rychle se s vámi spojíme a domluvíme postup.

  3. Osobně se s vámi potkáme a probereme vše o pracovní pozici.

  4. Nebojte se našich testů a případových studií. Chceme vás jen poznat.

  5. Očekáváme zpětnou vazbu. Tu vám dáme i my.

  6. Dostanete od nás pracovní nabídku a plán adaptace.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici: FULLSTACK DEVELOPER (M/Ž).
Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

využijte pro životopis či další dokumenty

Nenašli jste pozici vhodnou právě pro vás, rádi byste přesto svou profesní budoucnost se skupinou TTC spojili? Zašlete nám svůj životopis a my se vám ozveme, jakmile se vhodná pozice objeví. A věřte, že to nemusí trvat dlouho.

Uvítáme, když budete patřit mezi naše zaměstnance – zašlete na hr@ttc.cz motivační dopis a přiložte životopis.