Hledat

Měníme
svět technologií.
Buďte s námi u toho.

 • Jsme rostoucí tým více jak 160 profesionálů – firemních matadorů i čerstvých nováčků. Pracujeme pro českou firmu, která je založená na tradicích, vizi, talentu a technologiích. A je to právě nikdy neutuchající technologický vývoj, který žene celou naši společnost stále dopředu a rozvíjí ji. Hledáme mladé i zkušené, dravé i rozvážné. Osobnosti, které jsou inovativní a pomohou nám vymýšlet i realizovat projekty a naplňovat naši vizi na lokálním i mezinárodním poli.

CO DĚLÁME

 • Energetika

  Staráme se o bezpečnost provozu a rozvoj zákaznické komunikační struktury.

 • Doprava

  Kombinujeme technologie s vlastními produkty pro liniové stavby a hybridní prostřední.

 • VEŘEJNÁ SPRÁVA

  Se zkušenostmi systémového integrátora stavíme, provzujeme a servisujeme sítě pro veřejnou správu.

 • BEZPEČNOST

  Zajišťujeme fyzickou, kybernetickou a provozní bezpečnost v systému konvergované bezpečnosti.

 • OPERÁTOŘI

  Dodáváme, provozujeme a zajišťujeme bezpečnost přenosových a spojovacích technologií.

Co vám můžeme slíbit?

 • Potkáte skvělé lidi v přátelském prostředí, nejsme korporát.
 • Dáváme prostor k výměně názorů a diskusi. Napříč firmou i tématy.
 • Profesně u nás vyrostete – naberete nebo prohloubíte zkušenosti.
 • Nebudete se u nás nudit. Sáhnete si na projekty, které ovlivňují kritickou infrastrukturu či zachraňují životy. Prostě měníme svět okolo nás.
 • Potkáváme se i mimo kancelář, včetně našich rodin. Jsme zkrátka tým a staráme se o sebe.

NA ČEM stavíme

 • JSME PROFESIONÁLOVÉ

  Máme veškeré schopnosti, dovednosti, zkušenosti a znalosti ke kreativnímu, rychlému a efektivnímu vyřešení potřeb našich zákazníků. Externí i interní zákazník má stejnou důležitost

 • HRAJEM FÉROVĚ

  Chováme se fér ke všem subjektům na trhu i ke kolegům v práci. Je na nás spolehnutí. Víme, že náš zaměstnavatel nám vytváří férové podmínky pro práci a rozvoj

 • Vždy hledáme řešení

  Kvalita pro nás není pouhé slovo. Je to deviza. Nabízíme řešení, za kterými si stojíme. Naše řešení jsou efektivní a funkční.

 • ZÁLEŽÍ NÁM NA OKOLÍ

  To, co se děje okolo nás, je důležité. Řídíme se etickým kodexem, chováme se šetrně k životnímu prostředí a angažujeme se v oblasti filantropie.

NA ČEM TAKÉ PRACUJEME

 • NAKIT

  Modernizace a digitalizace státní infrastruktury. V Národní agentuře pro komunikační a informační technologie zajišťujeme rozšiřování a modernizaci komunikační infrastruktury státu včetně zajištění a garance jejího bezpečného provozu. Díky naší práci se do svých databází rychle a spolehlivě dostanou například policisté, ministerstva nebo úřady. Pomáháme státu s digitalizací veřejné správy.

 • LETIŠTĚ PRAHA

  Bezpečnostní řešení. Letiště Václava Havla Praha je jedním z nejvýznamnějších cestovních a transportních uzlů České republiky. Proto potřebuje špičkovou a propojenou ochranu všech svých kritických i servisních procesů a míst. Naše řešení spojuje všechny dosavadní bezpečnostní systémy pod jednu platformu, která letištnímu personálu zjednodušuje práci i komunikaci, zrychluje a zkvalitňuje jeho reakci a šetří personální kapacity.

 • KONOS – INTEGROVANÝ ZÁCHRANNÝ SYSTÉM

  Spolehlivá komunikace, záchrana životů. Díky našemu originálně vyvinutému hlasovému dispečerskému řešení KONOS denně pomáháme zachraňovat životy zdravotnickým záchranným službám v několika krajích České republiky. KONOS umožňuje, aby se operátoři i zdravotníci mohli soustředit na podstatu své práce, tedy rychlé řešení krizových situací a neztráceli cenné vteřiny vyhledáváním informací nebo zápolením s technikou. Zároveň je propojumeme s okolními nemocnicemi nebo dalšími složkami IZS, pokud si to situace žádá. Například v Královehradeckém kraji jsme zajišťovali komplexní dodávku, která se skládala z vlastního dispečerského řešení, zajištění obsluhy tísňové linky 155 i komunikačního vybavení posádek vozů záchranné služby.

 • KONOS – Drážní dispečerské systémy

  Pomáháme řídit všechny vlaky v republice. TTC MARCONI je dlouhodobým dodavatelem dispečerských systémů pro Správu železnic ČR a taktéž v dalších pěti zemích světa. Našim zákazníkům dodáváme námi vyvinutou komplexní dispečerskou platformu KONOS, která slouží k pro propojování řídicích systémů kritické infrastruktury i jako hlasový dispečink. Zjednodušujeme komunikaci, sjednocujeme dispečerské postupy a integrujeme data ze systémů třetích stran do jednoho terminálu. Snižujeme tak nároky na personální i provozní kapacity.

 • Výstavba a provoz komunikační infrastruktury

  Bezpečná komunikační infrastruktura. Stejně jako v ostatních oblastech kritické infrastruktury, tak i v energetice zajišťujeme výstavbu, modernizaci a provoz komunikačních systémů. A to i pro státní energetické giganty jakým je například ČEZ. Pro něj jsme navrhli a realizovali projekt bezpečnostní segmentace jednotného dispečerského radiového sytému, jehož předmětem bylo oddělení centrálních a komunikačních prvků na klíčových lokalitách. Nyní v projektu pokračujeme jeho servisní podporou.

PŘIDEJ SE K NÁM

 • Produktový manažer/ka pro přenosové systémy v energetických sítích

  Přidejte se k nám na pozici Produktového manažera! Ideální příležitost pro HW nadšence všeho druhu – budete mít k dispozici veškeré technické vybavení, týmy vývojářů HW i SW a vlastní výrobu – vše potřebné ke zhmotnění Vašich nápadů do reálného výsledku. Budete se podílet na správě vlastní produktové rodiny, aktualizovat ji a držet krok s moderními technologiemi, stanete [...]

  mám zájem
 • Technik/ analytik bezpečnostních dohledových systémů (M/Ž)

  V rámci našich bezpečnostních řešení zavádíme pojem KONVERGOVANÉ BEZPEČNOSTI, která slučuje dílčí druhy bezpečnosti v jeden celek. To umožňuje vyhodnocovat stav bezpečnostní situace jako jeden obraz. Propojujeme systémy kybernetické, fyzické a provozní bezpečnosti do jednoho celku. Naše řešení integrují a korelují informace ze systémů a senzorů za účelem získání přehledu o dané situaci a následného efektivního zvládnutí [...]

  mám zájem
PŘEHLED NABÍZENÝCH POZIC

S kým se u nás potkáte

Jak u nás probíhá nábor

 1. Líbí se vám naše společnost nebo pozice u ní?

  Pošli nám CV

 2. Rychle se s vámi spojíme a domluvíme postup.

 3. Osobně se s vámi potkáme a probereme vše o pracovní pozici.

 4. Nebojte se našich testů a případových studií. Chceme vás jen poznat.

 5. Očekáváme zpětnou vazbu. Tu vám dáme i my.

 6. Dostanete od nás pracovní nabídku a plán adaptace.

JSME I PRO STUDENTY

Program na míru

Naše společnost nabízí talentovaným studentům a studentkám jedinečný program pro usnadnění startu kariéry. Můžete se u nás setkat s mentoringovým programem, možnostmi stáží na různých odděleních nebo třeba podporou v dalším vzdělávání.

Spolupráce s VŠ

Spolupracujeme s vysokými školami a naši odborníci jsou vedoucími či garanty absolventských nebo seminárních prací. Pokud už u nás budete pracovat, je možné se domluvit individuálně, rádi Vám se zajímavým tématem prakticky pomůžeme.

Neustále se učíme

Klademe důraz na to, aby Vás u nás práce nejen bavila, ale také jste se toho hodně naučili. Proto se snažíme Vás na každém kroku podporovat v dalším vzdělávání formou různých školení, kurzů. Nabízíme také širokou škálu vzdělávacích akcí zaměřených na soft-skills.

Jsme si blízko

U nás se nemusíte bát se kohokoliv kdykoliv na cokoliv zeptat. Počítáme s tím, že ze začátku budete potřebovat naší větší podporu a zaučení, abyste brzy zvládli vykonávat svoji práci opravdu dobře. Vždy budete mít po ruce svého mentora, který Vám pomůže.

Komu se u nás bude líbit?

Líbit se u nás bude všem studentům a studentkám, kteří mají chuť pracovat na sobě, hledat nová a neotřelá řešení, převzít zodpovědnost za svoji práci a podílet se na zajímavých a náročných projektech.

PŘIDEJ SE K NÁM

 • IT technik/čka – junior

  Jste člověk, který technicky uvažuje a technika ho zajímá, má rád různorodou práci a stojí také o kontakt s koncovým uživatelem IT prostředků? Chcete být zodpovědný za uživatelskou podporu zaměstnanců skupiny TTC i externích uživatelů? Chcete postupně pronikat do hlubších technických tajů využívaných technologií s tím, že unikátní IT znalosti, které při tom získáte, později využijete i [...]

  Vhodné pro:

  • absolventa
  mám zájem
 • Java Developer – Junior (Inkubátor)

  Baví tě programování v Javě a máš chuť se dál učit? Podpoříme tě v našem programu Inkubátor, ve kterém dáváme šanci začínajícím programátorským hvězdám. Můžeš u nás nastartovat svou kariéru už při škole na zkrácený úvazek. Budeš spolupracovat na vývoji dispečerského terminálu KONOS, který usnadňuje práci operátorům v záchranných složkách, energetice nebo na drahách.

  Vhodné pro:

  • absolventa
  • zkrácený úvazek
  mám zájem
Přehled pozic

MÁM ZÁJEM!

Zaujala Vás některá z inzerovaných pozic?
Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

využijte pro životopis či další dokumenty

Nenašli jste pozici vhodnou právě pro vás, rádi byste přesto svou profesní budoucnost se skupinou TTC spojili? Zašlete nám svůj životopis a my se vám ozveme, jakmile se vhodná pozice objeví. A věřte, že to nemusí trvat dlouho.

 

Uvítáme, když budete patřit mezi naše zaměstnance – zašlete na hr@ttc.cz motivační dopis a přiložte životopis.