Hledat

Vývojář firmware, programátor (junior, pozice vhodná pro absolventy)

TTC MARCONI s.r.o.

Vhodné pro:

  • absolventa
  • zkrácený úvazek

Na této pozici budete:

  • Vyvíjet SW/FW embedded systémů pro telekomunikační techniku, energetiku a drážní sektor
  • Navrhovat nová programová řešení a spolupracovat při jejich testování
  • Implementovat / programovat jednotlivé FW/SW komponenty

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Rozmanitou pracovní náplň, zajímavé projekty
  • Možnost učit se novým věcem a odborně růst
  • Stabilní prostředí české firmy
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Týden dovolené navíc nad zákonný rámec – celkem 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna Sick Days (hrazené zaměstnavatelem)
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování – možnost závodního stravování v místě pracoviště
  • Zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel
  • Výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Nástup možný ihned, ale není nezbytnou podmínkou – rádi na vás počkáme

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • Praktické zkušenosti s programováním v jazyce C (případně C++) – alespoň v rámci programování školních projektů
  • Zkušenost s programováním periférií sériových rozhraní (SPI, I2C … )
  • VŠ vzdělání v oblasti telekomunikací, elektroniky nebo IT; v případě SŠ vzdělání zkušenost s vývojem SW/FW minimálně 2 roky
  • Zkušenost s architekturou mikrokontrolerů
  • Znalost AJ na úrovni schopnosti číst odbornou dokumentaci
  • Aktivní přístup, analytická a tvůrčí osobnost

Výhodou bude, pokud máte:

  • Znalost nějaké konkrétní platformy (např. ARM)
  • Přehled o komunikačních protokolech (Ethernet, TCP/IP,…)
  • Zkušenosti s programováním pod OS Linux a zkušenost se skriptováním
  • Zkušenost s VHDL
  • Znalost elektroniky a HW
  • Zkušenost s verzovacími systémy (GIT / SVN)

Adresa pracoviště:

Třebohostická 987/5, Praha 10

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete životopis a motivační dopis na email: skubova@ttc.cz

Zasláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.