Marketingová asistentka

Náplň práce

  • I. odpovědnost za realizaci marketingových aktivit ve spolupráci s ostatními společnostmi holdingu,
  • organizační zajištění akcí pro zákazníky,
  • spolupráce s reklamními agenturami, PR aktivity a další marketingová podpora,
  • II. vytváření administrativní podpory (back office) pro obchodní tým,
  • práce v týmu, vzájemná zastupitelnost,
  • vyřizování operativních požadavků a provozních záležitostí,
  • spolupráce s ostatními úseky společnosti.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, příležitost pro absolventy VŠ,
  • aktivní znalost AJ,
  • znalost RJ výhodou,
  • velmi dobrá znalost práce s MS Office,
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost, empatie, asertivita.

Nabízíme

  • možnost seberealizace v rozvíjející se perspektivní společnosti,
  • finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků,
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
  • týden dovolené navíc,
  • příspěvek na jazykové vzdělávání,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • příspěvek na stravování - možnost stravování přímo ve firmě,
  • pružnou pracovní dobu,
  • zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel,
  • výhodné ceny služeb mobilního operátora také pro rodinné příslušníky.

Doplňující informace

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš životopis v českém jazyce včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie na adresu hr@ttc.cz.

Abychom vyhověli požadavku zákona 101/2000 o ochraně osobních údajů, potřebujeme od Vás vyjádřit aktivní souhlas, že s Vašimi údaji, která uvádíte v životopise, můžeme v duchu tohoto zákona pracovat. Mohli byste proto, prosím, uvést v odpovědi na náš inzerát následující větu:

"Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů podle zákona č.101/2000 o ochraně osobních udajů."

Děkujeme.

Kontakt
TTC MARCONI s.r.o.
Třebohostická 987/5
100 00 Praha 10

Tel.: +420 234 052 305
Fax: +420 274 814 747
E-mail: info@marconi.ttc.cz
Vstup pro partnery